Proteinevi.com %100 müşteri memnuniyetiyle hizmet vermektedir. Almak istediğiniz ürünlerle ilgili sormak istediğiniz konuları ister sıkça sorulan sorular bölümünden ya da bize ulaşın bölümünden doğrudan ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça sorulan sorulara buradan ulaşabilirsiniz.

Proteinevi.com güvenilir mi?

Proteinevi.com tescilli bir marka olup, resmi distribütörlerden alınan %100 orjinal sporcu gıdalarını siz değerli sporcularımıza en hızlı şekilde ulaştırmaya çalışmaktadır. Satın aldığınız ürünler %100 orjinal garantilidir. Proteinevi.com, siz kendinize en uygun ürünü seçebilesiniz diye, her ürünü detaylıca incelemiş ve beğeninize sunmuştur. Proteinevi.com güvenli alışveriş için 256 Bit SSL sertifikasıyla korunmaktadır. Yani alışverişinizi daima güven içinde yaparsınız.

Satılan ürünler orjinal mi?

Proteinevi.com’da satılan tüm ürünler, Türkiye’de satış yapan distribütörlerden temin ediliyor olup, ürünlerin güvenliğine son derece önem verilmektedir. %100 müşteri memnuniyeti için paralel ithalat yapılmadan, doğrudan distribütörlerden ve tamamı faturalı olarak alınmaktadır. Ürünlerin orjinalliğini ürün üzerinde yazan lot numarasını üretici firmaya mail olarak atarak da ürünün orjinalliğini teyit edebilirsiniz. Proteinevi.com’dan alacağınız ürünler %100 orjinal ve son üretim ürünlerdir. Proteinevi.com prensip gereği son kullanma tarihi yaklaşan ürünleri(istisnalar hariç) satmaz.

Satılan ürünlerde bandrol var mı?

Türkiye Cumhuriyetine ithal olarak giren sporcu gıdalarında bandrol vb bir uygulama yoktur. Proteinevi.com satışını yapılan tüm ürünler, Türkiye Cumhuriyeti Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından denetlenen kanunlara ve kurallara tamamiyle uygun bir şekilde ithal edilmektedir.

Proteinevi.com'un mağazası var mı?

Proteinevi.com şuan sadece internet üzerinden satış yapmaktadır. Önümüzdeki yıl dahilinde açılması planlanan 2 şubemiz bulunmaktadır.

Kargo süresi kaç gündür?

Ürünlerin kargoya verilme süresi standart süre olan 3 gün olsa da, Proteinevi.com size en hızlı hizmeti verebilmek için gün içinde verilen siparişleri aynı gün saat 17.00’de siparişe verir. Kargo teslim süresi ise büyük şehirlerde çoğu zaman 1 günü bile bulmamaktadır.

Cumartesi günleri kargo şirketlerinin yarım gün, pazar günü ise tam gün çalışmamaları nedeniyle(cumartesi 14.00’a kadar olan siparişler hariç) siparişler pazartesi günü kargoya verilir.

İade şartları nelerdir?

Alışverişinizden memnun olacağınızı düşünüyoruz fakat yine de Proteinevi.com’da sorgusuz iade hakkınız vardır. Ambalajı kesinlikle açılmamış/tahrip olmamış ürünü 7 gün içerisinde faturasıyla birlikte teslim aldığınız gibi geri gönderebilirsiniz.

Besin destekleri zararlı mı?

Supplement adıyla da bilinen besin destekleri, tamamen doğal içeriklerden oluşan hammaddeyle üretilen destek ürünleridir. Örneğin protein tozları, peynir altı suyunun kurutulup çeşitli işlemlerden geçirilmesiyle oluşur, yani ana maddesi peynirdir. Adından da anlaşılacağı gibi “besin destekleri” sporcu beslenmesine ek yani destek olur. Besin destekleri asla ve asla ilaç değildir. İlaç, doping, steroid, hormon, iğne vb hiç bir tanımlamaya girmez.

Besin destekleri, protein ve türevlerinden oluşan, sporcuların doğal yoldan maksimum kas kütlesine ulaşmasına yardım eden takviye ürünlerdir. Besin destekleri, insan sağlığına doğrudan zararı dokunacak bir etkiye sahip değildir. Gerek dünyada, gerek ülkemizde kabul görmüş bu ürünler 30 yıla yakındır sporcular tarafından kullanılmaktadır. Ülkemize giren tüm ürünler Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından çok ciddi denetimlere tabi tutulmaktadır. Yeni gelen ürünler gümrüklerde bekletilirken laboratuarda testlere girer, sağlığa zararı olabilecek bir durum saptanırsa ürünleri asla ülkeye sokmamaktadır.

bize ulaşın

Adres

Gökalp Mah. Prof. Muammer Aksoy Cd. 49/A, 34020 Zeytinburnu/İstanbul

Tel: (0212) 664 50 12 |  Mail: info@proteinevi.com